INFOLINIA  +48 61 646 72 72

O kartach

WYGODA BEZGOTÓWKOWYCH ZAKUPÓW

Cash Broker Z przyjemnością przekazuje w Twoje ręce kartę płatniczą Millennium Mastercard Prepaid

Nowoczesne rozwiązania finansowe Karta przedpłacona (prepaid) to prosty i wygodny instrument płatniczy. Kartą możesz płacić za zakupione towary, jak również wypłacać gotówkę w bankomacie.

Karta przedpłacona (prepaid card) – to jest rodzaj karty płatniczej umożliwiającej dokonywanie zakupów w punktach handlowych, przez internet i pobieranie gotówki w bankomatach z wykorzystaniem środków dostępnych na przypisanym do karty rachunku płatniczym.

Transakcje autoryzowane są do wysokości salda rachunku, który należy zasilić przed użyciem karty. Rachunek ma charakter techniczny, jest on utworzony jedynie w celu prowadzenia rozliczeń realizowanych za pomocą karty.

W celu otrzymania karty przedpłaconej nie istnieje konieczność posiadania rachunku osobistego w banku. Karta nie jest spersonalizowana, przypisany do niej rachunek płatniczy może być również niespersonalizowany - jest on wtedy przypisany do numeru karty, a nie do jej posiadacza. Brak elementów personalizujących kartę przedpłaconą umożliwia przekazywanie zasilonej karty innym osobom.

Karta prepaid Cash Broker umożliwia:

  • zasilenie karty bez ograniczeń
  • zakupy do maksymalnej kwoty salda